Virtuvių gamyba

skandinaviska virtuve

Virtuvės baldų gamyba

Pagrindinė „Platino“ veikla – virtuvės baldų gamyba, pagal individualius užsakymus. Šioje srityje sukaupėme ypač vertingą patirtį, kurios dėka šiandien galime pasiūlyti savo klientams virtuvės baldus iš ko ne visų įmanomų gamybinių medžiagų. Bendradarbiaujame su skirtingų medžiagų apdirbimo specialistais, tam, kad galutinis rezultatas visapusiškai tenkintų užsakovus ir tarnautų ypač ilgai.

 

Virtuvė – vienas svarbiausių kambarių namuose. Čia praleidžiame ypač daug laiko, todėl svarbu, kad virtuvė būtų ne tik jauki ir stilinga, bet ir praktiška. Prieš užsakant virtuvę svarbiausia nuspręsti, kur stovės buitinė technika, kur įrengsite santechniką, kur pageidausite įrengti apšvietimą. Patyrę baldų gamintojai pritars – virtuvės projektą ar bent jau viziją turėti reikėtų dar iki komunikacijų pravedimo.
Užsakinėjant virtuvę labai svarbu atkreipti dėmesį į gamybines medžiagas (plačiau apie jas skaitykite čia), išsirinkti kokybišką furnitūrą, rankenėles – visi šie faktoriai turi didžiausią įtaką projekto kainai.

 

Baldų furnitūros gamintojai šiandien gali pasiūlyti įvairiausių sprendimų virtuvei, tokių kaip švelnus uždarymas, pilnas stalčių ištraukimas, įvairūs pakėlimo mechanizmai. Kalbant apie furnitūrą kokybė tiesiogiai priklauso nuo kainos – didžiausi gamintojai investuoja ne tik į funkcionalumą, bet ir į ilgaamžiškumą, kitaip tariant, kokybiškas žaliavas.

 

Neabejotinai svarbu ir tai, kokia bus baldų koncepcija, spalvos ar stilius.

Virtuvės baldų stiliai

Skandinaviško stiliaus virtuvė

Skandinaviško stiliaus virtuvė yra šviesi ir erdvi. Joje vyrauja gamtos spalvos: beržo, rusva arba žalsva. Skandinavai vertina baldus, pagamintus iš natūralių medžiagų, svarbus jų funkcionalumas ir lengva priežiūra. Šiuolaikinis fasadas dažnai gaminamas iš medžio dulkių plokštės (MDF) arba laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Tokios medžiagos derinamos su metalu ar grūdintu stiklu.

 

Modernus stilius

Modernaus stiliaus virtuvės balduose vyrauja griežtos linijos ir ypač svarbus dėmesys spalvingumui. Fasaduose derinamas matinis ir blizgus paviršiai. Šio stiliaus baldai privalo būti funkcionalūs, galimi drąsūs formų sprendimai. Šis stilius puikiai dera su naujausia technika.

 

Klasikinis stilius

Šiais laikais virtuvės baldų tendencijos kinta labai greitai, tad nespėjantiems vaikytis madų geriausias pasirinkimas – klasikinis stilius. Apibūdinant klasiką detaliau – tai XVII-XIX amžiaus amerikietiško ir europietiško stiliaus mišinys. Šio stiliaus virtuvės baldų gamyboje naudojamas medis, stiklas, keramika ir pasirenkamos šviesios spalvos. Patartina vengti spalvoto stiklo detalių. Stalviršiai paprastai būna iš natūralaus akmens – marmuro ar granito.

 

Angliškas stilius

Tai rafinuotas ir nesenstantis stilius, artimas klasikai, tačiau universalesnis. Jame vyrauja simetrija ir harmonija, angliškas stilius sujungia seną ir naują.

 

Retro virtuvė

Tokio stiliaus virtuvėje ypač svarbios detalės. Retro stiliaus baldai būna apvalių formų, vyrauja pasendintos medienos baldai, bet galima puikiai pritaikyti ir kai kuriuos šiuolaikinius elementus.

 

Provanso stilius

Šilta, jauki atmosfera, pasteliniai tonai, švelnios spalvos ir natūralios medžiagos visa tai – Provanso stilius. Šiam stiliui ypač tinka specialiai sendinti baldai. Geriausia rinktis iš medienos pagamintus baldus, kurie yra sendinti, rankenėlės turi būti parinktos arba sendinto metalo, arba medinės. Svarbiausia šiame stiliuje – šviesa, natūralios medžiagos ir saiko jausmas. Vyrauja natūralios spalvos. Provanso stilius gali būti derinamas su moderniu stiliumi.

 

Minimalistinis

Šio stiliaus virtuvės baldai ypač populiarūs tarp jaunesnio amžiaus žmonių. Minimalistinės virtuvės baldų tikslas – kokybė, estetika ir grožis. Šio stiliaus baldai gaminami virtuvėms, kurios yra sujungtos su svetaine ir valgomuoju. Privalumas, jog virtuvės baldams nėra jokių griežtų reikalavimų, svarbiausia, kad jais būtų patogu naudotis. Patartina vengti ryškių detalių, kurios atkreiptų Jūsų ar aplinkinių dėmesį.

Susisiekite