Apie mus

skandinaviska virtuve

Apie mus

„Platino“ – tai korpusinių baldų ir individualių interjero sprendimų gamintojas, turintis ilgametę patirtį ir reikalingas žinias realizuoti bet kokią kliento viziją. Gaminame ir pristatome virtuvės baldus Klaipėdos apskrityje, taip pat, visoje Lietuvoje.

 

Baldų gamyba yra ta veikla, kuri reikalauja nuolatinių naujų medžiagų, idėjų bei jų įgyvendinimo sprendimų paieškų. Todėl mūsų komanda stebi tendencijas, rinkos naujoves ir jas integruoja korpusinių baldų gamyboje. Novatoriškumas ir netradicinių formų paieška yra pagrindiniai „Platino“ darbo principai, todėl užsakovams galime pasiūlyti ypač platų gamybinių medžiagų asortimentą ir standartų nesuvaržytą požiūrį į kiekvieną projektą.

 

Norint sukurti jaukią ir praktišką aplinką namuose, svarbus preciziškas darbas, dėmesys detalėms, betarpiškas bendradarbiavimas su klientu. Todėl kiekviename baldų gamybos žingsnyje aptariame užsakovų pasirinkimus, jų svarbą galutiniam rezultatui.

Mes drąsiai imamės naujų iššūkių. Džiaugiamės, kai galime įgyvendinti pačias sudėtingiausias ir įdomiausias klientų svajones, net jei tai būtų sunkiai įgyvendinami uždaviniai.

 

Atsakomybė – dar viena mūsų komandos savybė, padėjusi užsitarnauti klientų pasitikėjimą. „Platino“ nedirba su pigiausiomis medžiagomis – jos yra pagrindinis kokybės priešas. Mūsų tikslas – ilgaamžė, kokybiška produkcija užsakovo namuose. Užtikrindami savo gaminių kokybę, suteikiame jiems 2 metų garantiją.

 

Baldų projektavimas pirmiausia prasideda nuo sprendimo, kur stovės baldas. Būtent tai ir nulemia kokių formų, išmatavimų ir net iš kokių medžiagų jis turi būti pagamintas. Todėl visada siūlome pradėti bendradarbiavimą nuo baldo vietos apžiūros bei išmatavimo. Kiekvienas laidas, elektros lizdas ar nelygumas yra veiksniai, kurie svarbūs projektuojant baldą, klientai dažniausiai to neįvertina. Visi užsakymai gaminami individualiai, todėl tik paruošus projektą, galime apskaičiuoti tikslias kainas ir pateikti pasiūlymą. Šios paslaugos yra nemokamos, todėl siūlome drąsiai susisiekti ir pasikviesti mūsų komandą į savo namus.

 

Virtuvės baldų gamyba – pagrindinė „Platino“ veikla, tačiau mielai imamės didesnių projektų ir galime pasirūpinti visais korpusiniais baldais jūsų namuose.

 

Kviečiame bendradarbiauti su mumis interjerų ir baldų dizainerius bei architektus. Mums įdomūs nestandartiniai sprendimai ir įvairūs eksperimentai. Mūsų sukaupta patirtis, gali būti naudingas pagalbininkas jūsų darbuose. Mes visada mielai konsultuojame ir patariame medžiagų bei konstrukciniais klausimais.

Susisiekite