Medžiagos

„Platino“ projektuoja, gamina ir montuoja įvairiausius baldus. Virtuvės, montuojamos spintos, biuro baldai, laboratoriniai baldai, svetainės, miegamojo ar vaikų kambario baldai – jų gamyboje turime sukaupę didžiulę patirtį.

Taip pat, mūsų komanda dirba su dauguma gamybinių medžiagų ir su visais tiekėjais. „Platino“ tikslas – kad klientas turėtų tokį įvairiausią pasirinkimą, koks tik įmanomas.

moderni virtuve

LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė)

Tai pati populiariausia ir plačiausiai naudojama gamybinė medžiaga. Jos privalumai – žema kaina, tvirtumas, didelis atsparumas aplinkos poveikiui. Tik tiesioginis kontaktas su drėgme ją verčia išsiplėsti ir prarasti savo savybes. Todėl LMPD dažniausiai ir naudojama gaminant korpusinius baldus. „Platino“ dirba su visais tiekėjais, tad galite rinktis bet kurio gamintojo, bet kurios spalvos LMDP – šimtai spalvų ir tekstūrų paruošti Jūsų pasirinkimui.

Fanera

Tai kita populiari baldų gamyboje naudojama medžiaga. Ji ilgai buvo primiršta ir kėlė „sovietinių“ baldų asociaciją. Tačiau medžiagos praktiškumas vėl ją padarė populiaria. Fanerų taip pat būna kelių tipų. Tai paprastos faneros, lengvintos ar atsparios drėgmei. Fanera gaminama iš plonų faneruotės sluoksnių, todėl ją galima beicuoti, lakuoti ar dažyti, kaip ir natūralų medį. Jos išskirtinumas – smulkių linijų briauna, kuri vieniems labai patinka, o kitiems – priešingai – labai nepatinka. Fanera labai tvirta, tvirtesnė už LMDP, geriau išlaiko svorį ir perkrovas. Ji lengvai apdirbama ir turi medžio tekstūrą. Ieškantiems nestandartinių baldų sprendimų, tai – idealiausia medžiaga.

skandinaviska virtuve
moderni virtuve

MDF

MDF – medžio dulkių plokštė, tai – brangi medžiaga. Ji kartais būna laminuota, kartais dengta lukštu, bet dažniausiai ji yra dažoma. Iš šios medžiagos gaminami vieni brangiausių baldų, nes ją galima frezuoti, ją paprasta lenkti ir tai suteikia veiksmų laisvę išgaunant įdomias formas. Taip pat ją galima nudažyti absoliučiai bet kokia spalva ir bet kokiu pasirinktu blizgumu – nuo visiškai matinio ir tekstūrinio, iki blizgančio paviršiaus.

Lukštas

Tai plonas, natūralaus medžio sluoksnis, kuris klijuojamas ant MDP arba MDF. Jis atrodo taip pat kaip natūralus medis ir gali būti beicuojamas pagal bet kokį atspalvį, dažomas ir lakuojamas.

klasikine virtuve
skandinaviska virtuve

Natūralus medis

Tai brangi ir kaprizinga medžiaga, kurios kainą iškelia jos apdirbimas. Bet vertinantiems klasiką ir natūralumą, natūralus medis bus nepamainomas pasirinkimas. Ši medžiaga nelabai tinka konstrukcijoms ar didesniems plotams, nes medis yra „gyvas“ ir visą laiką juda. Mažiau juda tik klijuota mediena.

Metalas ir aliuminis

„Platino“ komanda dirba su šių medžiagų apdirbimo specialistais, todėl galime pasiūlyti įvairias konstrukcijas ar sprendimus baldams iš metalo bei aliuminio. Sujungus šias medžiagas su standartinėmis medžiagomis, išgaunami įdomūs šiuolaikiški sprendimai.

klasikine virtuve
stiklas

Stiklas ir veidrodis

Jau tapo neatsiejama baldų dalimi. Todėl ir mes turime galimybę pasiūlyti įvairiausius sprendimus iš šių medžiagų.

Dirbtinis akmuo

Viena geriausių medžiagų stalviršiams. Ji idealiai tinka virtuvės ar vonios baldų stalviršiams. Tai lengvai formuojama medžiaga ir leidžia išgauti įvairias formas, išlieti kriaukles, nepaliekant jokių sujungimų su stalviršiu. Ji atspari daugumai chemikalų ir valiklių. Todėl pradedama vis plačiau naudoti laboratorinių baldų gamyboje.

dirbtinis akmuo
kompozitas

Kompozitas

Tai  medžiaga savo savybėmis panaši į dirbtinį akmenį, tik ji sunkiai apdirbama. Ji taip pat atspari vandeniui, chemikalams bei valikliams, jos paviršius kietas ir labai atsparus įbrėžimams. Tik dėl apdirbimo sunkumo, joje neįmanoma padaryti nematomų siūlių ar sujungimų.

Apšvietimas

Apšvietimas balduose tampa kasdienybe. Apšvietimas baldui suteikia gyvybės, todėl stengiamės pasiūlyti naujausias medžiagas ir sprendimus. LED šiuo metu yra dominuojantis pasirinkimas, todėl mes taip pat siūlome LED apšvietimus, LED juostas ir kitus sprendimus.

virtuves gamyba klaipedoje