Korpusinių baldų gamyba

skandinaviska virtuve

Korpusinių baldų gamyba

Baldų gamyba yra skirstoma į keturis pagrindinius sektorius: komercinių patalpų, virtuvės, minkštų ir kitų baldų gamybą. Lietuvos baldų pramonėje dominuoja kiti baldai, kurių daugumą sudaro korpusinių baldų gamyba.

 

Korpusiniai baldai – tai baldai, kurie susideda iš atskirų kietų dalių. Jie gali būti įvairios išvaizdos ir paskirties: knygų spintos, spintelės, lentynėlės, stalai, sieninės spintos, sekcijos, įvairūs staliukai. Korpusiniai baldai gali būti įvairių stilių: klasikiniai arba modernūs, minimalistiniai arba hai-tech stiliaus. Žinoma, jie ir gaminami iš įvairių medžiagų: natūralaus medžio, jį imituojančių pakaitalų, stiklo, plastiko, net metalo.

 

„Platino“ gamina korpusinius baldus pasitelkdami naujausias technologijas, taip pat atsižvelgdami ir į kokybės bei technologinius reikalavimus. Dažniausiai korpusinių baldų gamyboje naudojamos medžiagos: LMPD, fanera, MDF, taip pat, natūralus medis. Plačiau apie baldų gamybos medžiagas galite skaityti čia.

Šiandien vienas populiariausių interjero stilių yra minimalizmas. Korpusinių baldų dizaine jis pasireiškia dvejopai: konstrukcijos paprastumu arba fizinių matmenų mažinimu.

 

Jei simpatizuojate klasikiniam interjero stiliui, tačiau ieškote „lengvesnio“, šiuolaikiškesnio jo varianto, moderni klasika bus puikus pasirinkimas. Šio stiliaus baldai sujungia tradicinę estetiką ir šiuolaikiniam žmogui reikalingą funkcionalumą.

 

Bene dažniausiai „Platino“ klientai renkasi klasikinį anglišką stilių, kuris atrodo ypač solidžiai be klasikai būdingų detalių.

 

Tobulėjant technologijoms, tobulėja, o tiksliau, mažėja buitinė technika bei namuose naudojama elektronika. Pavyzdžiui, didžiulius televizorius pakeitė lengvai ant sienos pakabinami įrenginiai.  Taip ir stambūs korpusiniai baldai šiuolaikiniame interjere vis dažniau užleidžia vietą smulkesniems – komodoms, daiktadėžėms ir atvirų lentynų sistemoms. Pasikeitė ekonomika, požiūris į interjerą ir daiktais užgriozdintas kambarys nebėra prabangos ženklas, labiau vertinama neapkrauta erdvė, suteikianti laisvės pojūtį.

 

„Platino“ projektuoja, gamina ir montuoja įvairius korpusinius baldus, pagal individualius užsakymus. Mielai imamės didelių projektų – galime pagaminti visus korpusinius baldus, reikalingus jūsų namams, taip užtikrindami visišką harmoniją interjere.

 

Mūsų komanda mielai atvyks į jūsų namus, atliks reikalingus matavimus, paruoš projektą ir pateiks pasiūlymą su preliminariomis kainomis – šios paslaugos jums nieko nekainuos. Dirbame visoje Lietuvoje, o Vakarų Lietuvoje mūsų atvykimas nemokamas (išskyrus Kuršių neriją).

Susisiekite!